Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2011, 17:54   #49
Smoqu
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 1 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
Kowal uśmiechnął się pod zarostem, przez co jego twarz nabrała łagodniejszego wyrazu. Spodziewał się, że Sylvius, który stał z boku, znów wtrąci swoje trzy grosze, ale tym razem człowiek nie przeszkadzał w rozmowie. To było niespodziewane i ... całkiem przyjemne.

- Dziękuję Ci Lothel i też przepraszam za moje zachowanie. - Odpowiedział ukłonem. - Nie musisz opowiadać ze szczegółami i bądź pewna, że żadna opowieść mnie nie znuży. Szczególnie, gdy będzie opowiadana przez kogoś, z kim mam razem podróżować. Ale rzeczywiście lepiej będzie, jak odłożymy snucie opowieści na wieczory przy ognisku. O ile będziecie mieli jeszcze siły i ochotę na jakiekolwiek opowieści. - Zaśmiał się w głos i przeniósł spojrzenie na młodego wojownika. - To może teraz Ty coś powiesz o sobie?

Wciąż dość ostentacyjnie ignorował maga ...
 
Smoqu jest offline