Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2011, 20:10   #4
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Z tego co mi się zdaje, ja też jestem. Znaczy się Ventruil jest.
A oto parę fragmentów, mówiących co nieco o nim:

Cytat:
Wysoki, wątły kształt oderwał się od zalegających pod ścianami cieni i bezszelestnie, w kilku susach znalazł się przy ofierze.
Cytat:
. Ventruil był mistrzem w posługiwaniu się małą, w całości wykonaną z metalu kuszą. Bełty, tak dla pewności, pokrywał wykonaną własnoręcznie trucizną, mieszaniną jadu żmiji i wywaru z kłączy Perkusu.
Cytat:
poznawał tajniki skrytego mordowania, wytwarzania trucizn, posługiwania się różnoraką bronią i bezszelestnego, tanecznego poruszania się. Miał smykałkę do języków, bez trudu nauczył się kilku z nich. Władał, poza rodzimym językiem mową ludzi, krasnoludów i jasnych elfów.
Cytat:
cechowały go tak charakterystyczne dla jego rasy cechy jak arogancja i duma. Pogardzał innymi, mając ich za gorszych, godnych tylko służeniu sobie i sobie podobnym. Mimo to nie miał żadnych problemów, aby przyłączyć się do grupy poszukiwaczy przygód jaka zawiązała się aby wspólnie stawiać czoła przeznaczeniu. Tworzący ją osobnicy, mieli różne cele i różne zapatrywanie na świat. Ale byli sobie nawzajem potrzebni.
Cytat:
Ventruil, przeczesał krótkie, czarne włosy, odzianą w skórzaną rękawicę dłonią i sięgnął po puchar wypełniony czerwonym winem. Nigdy nie przepadał za wynalazkami typu piwo czy cydr, preferował czerwone i wytrawne wino. Podniósł kielich do ust. Szare oczy, osadzone w pociągłej twarzy o bladej cerze bacznie zlustrowały nieznajomego.
Skoro już zakładamy, że nasze postacie się znają i od jakiegoś czasu wspólnie pracują, to może po prostu zaproponujecie jakiś sposób dołączenia Ventruila do grupy.
 
xeper jest offline