Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2011, 23:34   #8
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Chyba pozostaje, żeby to był jakiś fumfel Bjorna na gościnnych występach. Na zasadzie freelancera dokooptowanego na to zlecenie.

A mój ludek:

Rębacz z Rozdroża. Kawał chłopa przed trzydziestką. Pięknie wyrzeźbiona muskulatura i przystojna aparycja zapewniają mu powodzenie u kobiet. Zaś ciężka ręka - respekt wśród mężczyzn. Gustuje w mocnych, podróżnych ubraniach. I mieczach.

Co postronni mogą o nim wiedzieć? Pojawił się w okolicy jako gołowąs bez rodziny, bez przyjaciół i bez grosza przy duszy, za to z mieczem. Wszedł w środowisko półlegalnych walk gladiatorów i w ciągu kilku lat zdobył w nim sławę, pieniądze i znajomości. Gdy był u szczytu, wykazał się sprytem i opuścił arenę, by zająć się ochroną, wykonywaniem zleceń, a w końcu praktyką prywatnego detektywa.

Typ o rozwiniętej moralności i poczuciu sprawiedliwości. Ale jest to jego własna sprawiedliwość - nie zawsze zgodna z oficjalnym prawem. Uważa, że sprawiedliwy lincz bywa szybszy i wygodniejszy od sądowej biurokracji. Zaś silna mafia trzymająca za mordę mniejsze gangi bywa gwarantem spokoju w mieście. Przy tym to człowiek dość zgorzkniały po latach spędzonych na kontaktach z półświatkiem.

W miarę regularnie współpracuje z Ryanną (która uparcie traktuje go jak starszego brata, wykorzystując jego poczucie odpowiedzialności) i Bjornem (byłym wrogiem, którego czasem próbuje terroryzować do zejścia ze złej drogi).
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 24-07-2011 o 02:01.
JanPolak jest offline