Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2011, 13:14   #6
Lukas van Will
 
Lukas van Will's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukas van Will nie jest za bardzo znany
Lukas zwrócił się do swoich ludzi ...
- Panowie mamy troche czasu dokładnie 5 minut do rozpoczęcia ostrzału mozdzierzowego. Moim zdaniem atak zostanie odwołany, jednak znacie mnie nie od dziś... Czy kolejny raz nie opuścicie mnie i pójdziecie ze mną zlać dupy herbaciarzom....
Zuchwałe uśmiechy zajaśniały na twarzach Małego i Starego .. Poczym każdy kiwnięciem głowy zaakceptował pomysł Lukasa
- A wiec plan wyglada nastepująco Stary i Mały czołgacie się jak najbliżej bazy zajmujecie pozycje i czekacie na znak, gdy go otrzymacie osłaniacie resztę zaporowym. Fryderyk i Bruno biegniecie do tej palmy następnie robicie lekki łuk i zachodzicie z prawej tylko nie za daleko odległośc widocznośći...
Kalt i Bauer likwidujecie strazników na wieżach...
Radtke rozwalasz płot granatami... zajmujesz pozycje i ostrzeliwujesz przedpole..
Schütze Kahn jako najmłodszy i świeżak trzyma się mnie tak blisko żeby czuł piach spod moich butów zrozumiano..! kazdy wie co ma robić?!
- Tak jest!
Odezwało się jednocześnie kilka gardeł.
- Panowie to ważna misja co prawda nielegalna ale jeśli nie zginiemy to uznają nas za bohaterów albo zamkną..
Chichot małego przerwał Lukasowi.
- Czekamy do 3:10 i ruszamy.... Mam nadzieje że pozostałe dróżyny przyjdą nam z pomocą
 

Ostatnio edytowane przez Lukas van Will : 28-07-2011 o 12:30.
Lukas van Will jest offline