Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2011, 13:33   #1
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
[SW] Tajemnica Mimban - komentarze

Witam wszystkich graczy. Na początku pragnąłbym wszystkim życzyć udanej zabawy, również sobie Mam nadzieję, że spędzimy miłe 2-3 miesiące. Tylko tyle, gdyż jak już wspomniałem w rekrutacji będzie to sesja ekspresowa.

Liczyłem, że uda mi się ją zacząć wcześniej i skończyć na przełomie września-października, no ale zobaczymy jak to z tym jeszcze wyjdzie. Ponieważ jest to sesja wakacyjna, czyli na okres wakacji (przynajmniej moich ) będziemy musieli się sprężać, a zatem każda kolejka trwać będzie nie dłużej niż tydzień. Czyli Wy, jako gracze, będziecie mieli siedem dni na odpisanie, z kolei ja góra jeden dzień.

Jeżeli ktoś nie zdoła się wyrobić prosiłbym o wcześniejszą informację na ten temat. Raczej jestem przeciwnikiem karania graczy za nie odpisywanie (w przeszłości byłem zwolennikiem ), ale ponieważ ma to być sesja trzymająca żywe tempo postanowiłem co następuje:
- jeżeli gracz nie uprzedzi mnie o tym, że nie może odpisać wówczas ja podejmę za niego decyzję rzucając kością i wybierając w ten sposób pomiędzy kilkoma wariantami, które już sam wymyślę
- jeżeli gracz mnie uprzedzi i napisze pokrótce co chciałby aby jego postać zrobiła, to oczywiście odniosę się do jego decyzji
- jeżeli gracz mnie uprzedzi, ale nie podejmie żadnej decyzji to stosuję ponownie wariant pierwszy, lecz lżejszy czyli bez możliwości cięższego zranienia postaci czy innej tego typu kary (nie oznacza to, że postaci nie spotka nic złego )
- jeżeli gracz po raz trzeci nie odpisuje bez uprzedzenia oznacza to śmierć jego postaci lub zrobienie z niej NPC-a

Miałbym również pewne wytyczne dotyczące pisania postów. Chciałbym abyście pogrubiali imiona postaci graczy oraz pisali kursywą myśli i wypowiedzi postaci. Wiem, że na forum jest paru przeciwników takiego rozwiązania, ale mnie osobiście pozwala się to łatwiej orientować w postach, a i wam łatwiej będzie zorientować się gdzie w moich wypowiedziach są fragmenty poświęcone waszym postaciom.

Po tym jawnym przejawie dyktatury z mojej strony pozostaje mi dodać, że post pojawi się najwcześniej jutro lub w środę i raz jeszcze życzyć wszystkim dobrej zabawy. Czy są jakieś pytania?
 
Col Frost jest offline