Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2011, 21:10   #33
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Hija a po cóż te nerwy. Nie jesteś spławiana, po prostu mijamy się z czasem. Podobnie jak każdy z nas, poza LI mam jeszcze inne obowiązki - zawodowe, rodzinne i takie tam, więc niekiedy nie siedzę 18h na 24 h przed monitorem Przykro mi.

Zarówno Ty jak i Ravanesh macie najtrudniejsze zadanie, bo musicie dogadać się z NPCami. Dlatego tyle to trwa. Nawet z Ravanesh, z którą przecież mieszkam pod jednym dachem, mijamy się w tym tygodniu niemalże i musieliśmy GG docka odpalić

To nie były ani wypominki, ani nacisk czy coś. Źle to odebrałaś. Dla mnie spokojnie posty mogą się pojawić tuż przed końcem terminu. Zaczynając tą sesję każdy z nas - MG jak i graczy - zawarł taką niepisaną umowę, że wyrabiamy się w terminie. To nie oznacza, że trzeba czuć jakąkolwiek presję i wrzucać posty przed jego upłynięciem (chociaż to oczywiscie ułatwia mi zadanie).

Ci co mnie znają wiedzą, że terminy wyznaczam pod kątem innych prowadzonych ro\równolegle sesji - by się nie "zakopać" z odpisami. I póki posty pojawiają się w wyznaczonych terminach jest OK.

Więc raz jeszcze powtarzam - stwierdzenie, że brakuje jedynie dwóch było tylko podkreśleniem faktu tempa sesji. Niczym więcej.
 
Armiel jest offline