Wątek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2006, 00:57   #20
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Małe nieporozumienie.

Musiałem niedokładnie przeczytać Twój post umknął mi jakoś fragment o tym trzecim.
A co do wzięcia sobie następnego, wiesz że nie o to chodziło. W takim razie bez żadnych skrótów myślowych- jeśli ktoś miał psa lub kota to najlepszym wyjściem po śmierci zwierzaka jest wzięcie jak najszybciej następnego. Jak ktoś już raz miał jakieś zwierzę, to nigdy nawyku posiadania czworonoga tak naprawdę się nie pozbędzie. Najwyżej może tylko tak udawać. Prędzej czy pózniej i tak napatoczy się na jakąś zabiedzoną sierotę, która trafi pod jego dach.
Bo zarzekanie się że już nigdy więcej żadnego zwierzęcia w domu ma taka sama wartość jak obietnice alkoholika. Więc zamiast samemu siebie oszukiwać lepiej samemu wziazć następnego.
I dlatego tak napisałem.
 
Arango jest offline