Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2011, 09:49   #77
Sephamir
 
Reputacja: 1 Sephamir nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał stark Zobacz post
Koledzy, ja chciałbym tylko nadmienić, iż macie po 20 lat i gówno wiecie ;p Tak to do ciebie Seph i Lechu, także darujcie sobie, wstydu oszczędźcie ;p
20 lat? Uważam, że mam prawo coś tam od siebie dopowiedzieć unikając wstydu. Ażebym nie był gołosłowny przytoczę tym niewtajemniczonym przykład znanej im z pewnością persony (do której nijak nie mogę się porównywać, ale wg. mnie jej biografia daje wiele do myślenia ludziom, którzy dyskredytują innych z powodu wieku, sam się na tym nie raz przejechałem...)- Mike Tyson został mistrzem świata wagi ciężkiej w wieku 20 lat, 4 miesięcy i 22 dni. Na ten temat z mojej strony- koniec, kropka.


Co do rozwinięcia scenariusza.
Rzeczywiście- postaci mają dość dziwne priorytety z tego, co zauważyłem. Ale nie oszukujmy się- w prawdziwym świecie istnieje niezwykle mało podmiotów czarnych, lub białych. Co kryje się pod płachtami zachowań naszych postaci? To okaże się dopiero za jakiś czas, bo nie można jednoznacznie powiedzieć, że policjant nie biegnący z miejsca sprintem w kierunku wściekłego psanie jest policjantem. Jedynym, co może dziwić jest ta kobieta. Poraniona, przestraszona, krzycząca- czy ona jest dla postaci rzeczywiście małą motywacją do biegu w tamtą stronę? To ostatnie pytanie pozostawiam graczom.
 

Ostatnio edytowane przez Sephamir : 27-07-2011 o 10:12.
Sephamir jest offline