Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2011, 22:05   #12
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
eh, o to chodzi że nie mam zamiaru narzucać pewnego klimatu. Chcę z graczami stworzyć własny klimat. Chcę żeby było sporo humoru, ale także sceny dramatyczne, nawiązujące do historii, psychologiczne, jakieś schizy, tragedie. Każde zadanie będzie miało swój specyficzny klimat, a cała reszta, zachowania postaci, zależy od nas.

PS: Zależy mi też na tym żeby zachowanie każdej postaci było oryginalne i miało jakiś punk zawieszenia. Jeżeli jakaś postać ma z czymś problemy, to niech będzie uzasadnione z jej problemami w przeszłości, albo przyzwyczajeniami itp.

PS2: Przykłady: Wątek psychologiczny, na przykład problemy psychiczne jakiejś postaci.
Wątek religijny, hobbystyczny, okultystyczny, np. obsesja postaci gracza lub postaci niezależnej na jakimś punkcie. Historyczny: retrospekcje Sf, horror: postaci trafiają na przeciwnika, który posługuję się nieznanymi im mechanizmami, substancjami, genetyka itp. Dramatyczny: postaci napotykają kogoś kogo ciężko im zabić z jakiegoś powodu. Lub wątki uczuciowe.
 

Ostatnio edytowane przez Garzzakhz : 28-07-2011 o 22:14.
Garzzakhz jest offline