Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2011, 21:11   #85
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Kirholm wystarczyła chwila zawahania, by pies dopadł do kobiety. Twoja postać się zawahała i cenne sekundy uciekły. Odległość jest nieduża, a pies szybki, ergo pies dopadł do kobiety i parę razy ją ugryzł zanim strzał roztrzaskał mu łeb.
Może, gdyby reakcja była zdecydowana kobieta przeżyłaby, a wy moglibyście zdobyć dodatkowe informacje. Powtarzam jednak może.

Nie zareagowałeś natychmiast (nawet jeżeli powodem tego miałoby być ubarwienie postu o te kilka zdań - powody zawahania mnie nieinteresują) i takie są konsekwencje.
W tym wypadku (moim zdaniem oczywiście) reakcja powinna być natychmiastowa. Miałeś w ręku największy atut (broń) i mogłeś zrobić najwięcej. Umawialiśmy się na krótkie posty, nie widzę więc nic złego w poście 5 linijkowym.
Jest reakcja, są i konsekwencje. Nie wydaje mi się to bezsensu.

Tak, jak mówiłem w rekrutacji to sesja survival horror i będą tu mieć znaczenie wasze reakcje, podjęte decyzje i współpraca. Od sumy tych czynników zależeć będzie, czy wasze postacie przeżyją i czy uda się im rozwiązać zagadkę tajemniczej stacji.
A że zagadka jest, to się chyba już wszyscy domyślili.
 
Pinhead jest offline