Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2011, 21:28   #87
Zekhinta
 
Zekhinta's Avatar
 
Reputacja: 1 Zekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie coś
@Kirholm - okey, masz rację, trzeba odgrywać postać, na tym polega RPG, wystarczy rozwinąć sobie skrót... ale zrozum Pinheada. Wydaje mi się, że jemu zależy na tym, żeby sesja była dynamiczna. Rozumiem to i sama bardzo bym tego chciała. Weź poprawkę na to, że grając w RPG na żywo, z kumplami, niejednokrotnie nie poświęca się 15 minut na to, żeby opisać co dokładnie postać czuje, co jej się przypomniało w tym momencie etc. Gra się szybko, żywiołowo, opisuje się działania i reakcję swoich postaci. Często też mimiką i gestami. I mam wrażenie, że podobną rzecz chciał osiągnąć tu nasz MG. Jeśli się mylę, gorąco przepraszam za nadinterpretację, ale ja tak to zrozumiałam. Jako proste, przyjemne, dynamiczne RPG a nie 'pisanie książki przez kilku graczy' gdzie posty graczy są na 5 stron A4 a MG na 10...
 
__________________
"To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie." - Robert A. Heinlein
Zekhinta jest offline