Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2011, 22:08   #93
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Kirholm rozum mnie, ja Ci nie bronię odgrywać postaci, pokazywać jej charakter i emocje. Nic z tych rzeczy. Jestem jak najbardziej za.
Nie należę do tzw. turlaczy, nic z tych rzeczy.
Tylko tutaj liczyła się moim zdaniem tylko dynamiczna reakcja. Nie chodziło o zabicie człowieka, tylko wściekłego psa, który zagrażał rannej, uciekającej kobiecie, a poniekąd również wam.
Zawahałeś się, miałeś do tego prawo. Jest to zgodne z psychiką Twojej postaci. I okey. Jednak takie są konsekwencje Twojej decyzji.
Możesz być zły, że nie wyszło jak chciałeś, ale nic poza tym.
MG ma tutaj decydujący głos. To ja mając waszą decyzję, okoliczności i reakcje NPC-ów, opisuje dalsze wydarzenia.
Nie wydaje mi się, żebym w którymkolwiek miejscu minął się z logiką, czy zdrowym rozsądkiem.

Jeżeli chodzi o dynamikę, to jest właśnie to o co mi chodzi. W rekrutacji pisałem wyraźnie krótkie dynamiczne posty. To, że wy jako gracze piszecie, tak a nie inaczej, wcale mi nie przeszkadza. Nie zamierzam na was wymuszać takich, czy innych postów. Pisanie postów w pbf-ie jest odgrywaniem postaci. Wasze postacie, wasze posty, nie moja sprawa. Nawiązania do przeszłości bohatera, rozmowy wewnętrzne, przemyślenia, proszę bardzo, nie ma nic przeciwko.
Ma to oczywiście niewielki wpływ na grę, ale jakiś ma. O czym się nie długo przekonacie.
Zekhinta nie myli się więc w ocenie tego, do czego zmierzam.

A teraz odnośnie terminu odpisywania.
Proponuję (za radą jednego, bardziej doświadczonego usera - Armiela) zrobić coś takiego.
Na odpisanie macie nadal tydzień, tak jak było umówione. Wyrobicie się wcześniej, ja też dam wcześniej post. Przyspieszanie na siłę może nie wyjść nam wcale na zdrowie.
Jest tylko jedno, ale...
Jeżeli większość graczy wyrobi się wcześniej, np. w cztery dni, to ostatni gracz ma 24h na dodanie swojego postu. Ja oczywiście o tym uprzedzę w komentarzach. Po tym czasie niezależnie, czy dany gracz da post, czy nie ja daję swoja odpowiedź.
Co wy na to?
Armiel polecił mi ten sposób, gdyż sprawdził się on przy sesji w której on mistrzował.
 
Pinhead jest offline