Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2011, 15:41   #1
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski] Niechaj się zacznie apokalipsa...

"Wiesz, jaki jest największy problem osób pragnących pokoju? Tak bardzo zatracają się w czynieniu dobra, że w efekcie sami postępują wbrew niemu. Ludzi różniących się od pospólstwa z góry uznają za złych, nie chcąc nawet poznać ich bliżej. Przykładami są Murzyni, niepełnosprawni, homoseksualiści... Każdy, kto przeczy stereotypowi normalnego człowieka, jest według nich potworem. I może w pewnym sensie mają rację: w końcu ja jestem potworem. Ale nie byłem potworem. I nie byłbym potworem, gdyby nie zmienili mnie przez podłe traktowanie. Sami sobie stworzyli potwora i pewnie sami zniszczą ten świat, tak jak zniszczyli mnie. Teraz wystarczy tylko poczekać na tę cholerną apokalipsę." - fragment rozmowy Grega "Tytana" Rathbone'a z Jonesem.

Opis sesji: Sesja opowiada o początkach nadchodzącej apokalipsy przed wiekami zapowiedzianej w licznych legendach, skupiając się na postaciach kilku osób obdarzonych niezwykłymi zdolnościami. Wojsko szybko odkrywa kilkoro takich mieszkańców i chcąc samemu odnaleźć receptę na nadzwyczajność, przeprowadza na nich szereg dziwnych i bolesnych eksperymentów. Pozostali, bojąc się o swoje bezpieczeństwo, starają się ze wszystkich sił ukrywać przed wszelkimi siłami porządkowymi. A krąg intryg zacieśnia się bezlitośnie, powoli sprowadzając wszystko do nieubłaganego finału... Zaczyna się apokalipsa.


MG:
Shooty


Gracze:

Fearqin - Quentin Arrowhead
Bachal - Silas "Shaco" Bennet (nieaktywny)
Eyriashka - Alison DiLaurentis
DominikVs - Tommy Novak (nieaktywny)
necron1501 - Alex Morgan
Dreak - Matthew Abate
Eleywan - Nero (nieaktywny)
Sileana - Aleksandra Skórczyńska (nieaktywna)
kronikarz1981 - Siergiej Gulharow (nieaktywny)
Morior - Logan Right (nieaktywny)
Delta - Sky Blake


Data rozpoczęcia sesji:
21 maja 2011


Link do sesji:
[Autorski] Niechaj się zacznie apokalipsa...
 

Ostatnio edytowane przez Shooty : 20-12-2012 o 19:52.
Shooty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem