Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2011, 08:52   #31
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Mały, chociaż waśny update:

Wykruszyła nam się z sesji jeszcze jedna osoba (Bracchus) i jeśli chodzi o przyzyny to jak najbardziej popieram rezygnację, bo są zawsze sprawy ważne i ważniejsze . Pozostałe osoby (Migotka, Irmfryd) proszę o wypowiedzenie się czy chcemy jechać z sesją dalej, czy może wolimys prawę zamrozić/zamknąć? Ja osobiście mogę czekać dowolną ilość czasu, post z ruchem praktycznie też miałem gotowy (tylko znów muszę wprowadzać poprawki :P), więc każda opcja wchodzi w grę.

Osobiście wolę jednak mieć kilka postaci, żeby trochę bardziej urozmaicić fabułę, bo o ile pomysłów mi nie brak, tak pole manewru na dwie postacie drastycznie się zawęża i mogloby z tego wyjść trochę za bardzo liniowe opowiadanie bez gamy opcji dostępnych dla Was.

Decyzję pozostawiam Wam i postaram się dostosować w miarę swoich możliwości najlepiej, jak tylko zdołam.

Ostatnią opcją jest przeprowadzenie rekrutacji dodatkowej, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że prowadzenie dramatu/obyczajówki nie koniecznie jest aż tak popularne by swobodnie znaleźć kolejne dwie osoby. Możemy spróbować i znów przeciągnąć wszystko o okres rekrutacji, jednak ostatecznie boję się że wszyscy zupelnie wypadną z rytmu i sesja umrze naturalnie mimo pojawienia się nowych osób.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
 
__________________
-Miejsce na jakieś głębokie filozoficzne stwierdzenie-
QuartZ jest offline