Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2011, 22:25   #8
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Broń bez nazwy (chyba)

Jako że ja najbardziej lubię broń palną, teraz będzie kolejna opisane przeze mnie. Sama pukawka pochodzi z gry „IronStrom”. Ma magazynek na pięćdziesiąt naboi, celownik optyczny, jest sub-karabinkiem i strasznie mi się podoba. Sama nazwa karabinku, w grze podana nie zostaje. Jest czarny i korzystają z niego przeważnie siły Konsorcjum, tajemniczych komandosów-terrorystów. Ale żeby dowiedzieć się co nieco o karabinku, należy poznać zarys fabularny gry.
A mianowicie w grze tej I Wojna Światowa nigdy się nie skończyła. Jest rok 1964 i wojna trwa w najlepsze. Dobrze, ale kto to wszystko finansuje?
Przywódcy światowi wpadli na taki pomysł, aby swoje armie umieścić na giełdzie. Na świecie jest dość ludzi, którzy chętnie bawią się życiem innych. A skoro armie są na rynku, to też musi być masa broni (choć w samej grze jest jej mało). Jedną ze spotkanych giwer, jest właśnie ten dziwny, nie za duży, chorobliwie celny karabinek. A że wojna trwa i trwa, na coraz to nowsze pukawki długo czekać nie trzeba.
Z broni przedstawionych w grze, ta jest moją ulubioną. Kiedy jeszcze grę ową zarzynałem grając przez sieć, była nazywana „szybka snajpa” lub „czarna snajpa”. To dobrze obrazuje jaka ta broń była dobra. Celność karabinu snajperskiego i szybkość karabinu maszynowego. Gdyby coś takiego pojawiło się na dzisiejszych frontach, zrobiło by konkurencję wielu karabinom i karabinom para-snajperskim.


Sylwetka broni

Broń w rękach dzielnego wojaka…
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 02-08-2011 o 22:28.
SWAT jest offline