Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 02:57   #105
SoWhiskey
 
SoWhiskey's Avatar
 
Reputacja: 1 SoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwuSoWhiskey jest godny podziwu
No cóż, od jakiegoś już czasu siedzę na Kronikach Fallathanu, Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce
Świetna, zwłaszcza, że jest tam coś dla każdego, możesz rozbudowywać wioski, walczyć na arenie z innymi graczami, szkolić chowańce, budować twierdzę i napadać na innych. Ale wg mnie największą zaletą jest połączenie mechaniki z wciągającą grą fabularną. Sesje online zwane tam codziennikami to jest to co mnie do tej gry przekonało. Obecnie trwają prace nad V2, wiem, może brzmi dość złowieszczo
Grę tworzą gracze. Taka jest prawda. Masz propozycję, zgłaszasz się do administracji albo samego Twórcy :P Ba, KF możesz współtworzyć! Raj dla kreatywnych, niespełnionych grafomanów

Poza KF polecam też Strategy Game – Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik
Co prawda ostatnimi czasy zajeżdża komercją i ma na celu wyciągnięcie kasy od graczy, ale bez tego też można grać z dużą dawką przyjemności i patriotyzmu, bo możesz zostać członkiem partii politycznej, startować do kongresu, a nawet zostać głową państwa. Elektorat to po prostu inni gracze. Możesz rozwijać własny biznes i walczyć na frontach o honor swojego państwa. Obecnie ePolska jest mocarstwem! Tłuczemy Jankesów i bijemy Niemców po kaskach! Chwila... Jakich Niemców? Przecież ich już nie ma na mapie!
Grę lubię i pykam dla odstresowania, a poza tym poznałem świetnych ludzi w swojej bojówce. Gorąco polecam!
 
__________________
Drinking doesn't make you fat, it makes you lean...
Agains tables, chairs and poles...
SoWhiskey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem