Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 05:27   #13
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Dobra ludziska, taka sprawa do was (innych zgłaszających się do tej sesji):
Chciałem zagrać w tej sesji antropomorficznym gepardem, młodym chłopcem. MG się zgodził, choć ma zastrzeżenia. Taka rasa nie pasuje mu do horroru (choć nie czaję czemu).
Co WY o tym sądzicie? Zniszczę wam klimat grając taką postacią? Bo szczerze mówiąc to poza egzotyczną rasą postać ta doskonale nadaje się do horroru. Panicznie boi się wody i nie potrafi przez to pływać. Spowodowane to jest traumatycznym przeżyciem z dzieciństwa. Ten sam wypadek wywołuje u chłopca wyrzuty sumienia za nieuratowanie brata, który utonął na jego oczach. Jeśli to za mało tragiczne to jestem otwarty na sugestie MG.
Planowałem zrobić Monka/Rogue, ale mogę po prostu wziąć Rangera jeśli MG sądzi, że za bardzo optymalizuję (a sądzi).
Jeśli także uwarzacie, że zepsuję wam zabawę to zrezygnuję z tego pomysłu. Z ciężkim sercem, bo bardzo nastawiłem się na ten koncept i miałem nadzieję, że MG jest otwarty na niecodzienne pomysły. Szkoda, że tak nie jest.
(BTW, nie robię ci wyrzutów, abishai )
P.S. Sugerowałbym pb 25 (lub mniejsze) zamiast 32, jesli zależy ci na zachowaniu klimatu horroru. Z pb 32 (w PFie) postacie będą za silne, a tego przecież nie chcesz, prawda?
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 04-08-2011 o 06:16.
ImperatorK jest offline