Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 10:56   #12
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Przede wszystkim Matrix, prosiłbym o samodzielne opisy broni. W temacie nie chodzi tylko o wklejanie zdjęć i cytatów, ale sklejenie tych kilku zdań co przecież nie jest takie trudne. S.W.A.T. ten czołg to rzeczywiście jakieś monstrum, pierwszy raz słyszę żeby jakiś pojazd w grze miał tyle dodatków. Grałem w Generalsów, ale tylko Amerykanami.

Świerszcz
Główne wyposażenie(choć raczej nieulubione)agenta Jaya z "Facetów w Czerni". Ten mały pistolecik mimo swoich rozmiarów chowa w sobie ogromne pokłady mocy. Przy strzale wydaje odgłos zbliżone do tego jakie wydają świerszcze czym zdobył sobie pseudonim. Broń ta najbardziej słynna była jednak z tego, że poza ogromną mocy wystrzału posiadała jeszcze olbrzymią siłę odrzutu użytkownika na kilka metrów w tył. Broń miała w założeniu być humorystycznym akcentem w filmie a fani tak się przyzwyczaili, że Jay używa ją w obu filmowych częściach oraz bajce emitowanej swego czasu na polsacie. Krótko mówiąc małe jest piękne

ps.przegrzebałem różne źródła i niestety nie wiadomo nic o pochodzeniu broni i z czego się składa oraz jak dokładnie funkcjonuje .


 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 04-08-2011 o 11:17.
traveller jest offline