Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 14:19   #13
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Smartgun jest prze-kozacki. Pamiętam jak grałem AvP 2 bodajże, była tam misja z uciekania z gniazda obcych. Kiedy było się przy grodzi i na chwilę się obróciło z tym smartgunem, celów było tyle, że nie mógł się zdecydować. Aż w końcu wpadało się do grodzi, zamykało i w ostatniej chwili cały tabun obcych odbijał się od zamykających się wrót. Klasyka!
Świerszcza pamiętam za to, że kiedy oglądałem film pierwszy raz, Jay strzelił w furgonetkę i poleciał tak daleko, daleko do tyłu. Tak się śmiałem, że o mało kapcie mi z nóg nie pospadały ;>
Co do samego czołgu Cesarz, te trzy dodatki nie mogą być dodane równocześnie. Albo Gattlingi, albo bunkier, albo megafon. To tak w ramach jasności, choć zgodzę się, czołg ma od grona ulepszeń i jest chyba najlepszą jednostką jak dla mnie w grze.
I teraz jestem już prawie pewien, że żadne inne forum, jakby wypowiedziało LI wojnę, nie ma z nami szans ;]

Uniwersalny Karabin Maszynowy

Podstawowa broń komandosów z gry Codename: Outbreak. Karabin jest naprawdę świetny, ponieważ to multi arsenał. Ma wszystko… Funkcję strzelby, funkcję snajperki, wyrzutnie rakiet oraz zwykły karabin, o laserze i granatniku nie wspominając.
Z tego co pamiętam, w grze mieliśmy tych karabinów wersje dwie. Jedną uboższą, jedna wielką i bogatą w bajery. Jak to wszystko zostało pomieszczone w jednym karabinie? Prosto.
Wystarczy wybrać interesującą nas broń, aby zobaczyć jak odpowiedni segment broni obraca się i ustawia przy „kurku”. Rozwiązanie łatwe, proste i przyjemne.
Osobiście w grze korzystałem chyba najczęściej ze snajperki i karabinu, ale charakter gry nie pozwala nam na przejście gry chodząc z jednym segmentem. Trzeba zmieniać, bo tam o siedzi trudny do zdjęcia karabinem snajper, tam znowu goni nas obcy pasożyt, na który znowu najlepiej sprawdza się strzelba, a z kolei później drogę zajeżdża nam czołg.
Bronie dodatkowo mają wyświetlacz LCD (w zależności od wersji), na którym widać poziom amunicji i ilość naboi w magazynku.

P.S. W grze jest chyba podana nazwa broni, lecz na żadnym screenie jej nie ma, a sam już nie pamiętam.


Karabin w użyciu

Karabin podczas użycia wyrzutni rakiet.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline