Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 23:53   #39
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cóż, może czekać do x godziny z odpowiedzią ewentualnie. Możemy też tylko z doca korzystać w dialogach i walkach, a w takich sytuacjach po prostu posta dać i czekać na wspólną odpowiedź MG.

7 dni jest w standardzie, jeśli szybciej gracze odpowiedzą to i szybciej ja odpowiem. Z czasem posty na pewno będą wolniej się pojawiać, każda sesja zaczyna się od lawiny szybkich postów, więc problem z czasem zmaleje.

Co do twojego pomysłu deMaus to mi odpowiada, choć te 24 h to nieco sporo.

W kwestii dialogów to nie wypali, bo jeden dialog wydłuży się na parę dni. Tutaj będę się musiał posłużyć moją oceną czy zatrzymać się na tym pytaniu. Zresztą "słowo się rzekło", jak gracz wypali gapę w dialogu to za nią płaci. Specyfika rozmowy jest jednak taka, że można wstawić swoje trzy grosze pomiędzy inne dialogi, ale potem jeszcze coś dodać na koniec. Z dialogami 24 h czekanie po każdym pytaniu do NPC dałoby 7 dni na siedem pytań.
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 04-08-2011 o 23:59.
Qumi jest offline