Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2011, 00:04   #40
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Pisząc po chłopsku, to mnie rozchodzi się o to, że teraz jeśli chciałbym moją postacią spróbować przejąć inicjatywę, to muszę brać udział w wyścigu, kto pierwszy odpisuje. Mając zasady/reguły, mógłbym wiedzieć, że mam np, zajrzeć raz dziennie i jeśli chcę działać to muszę odpisać dziś (mowa oczyści o działaniach wtrącających coś do postów innych, lub takich, które gracz chce pozycjonować jako szybkie), a jeśli piszę posta, który nic nie zawiera informacji/deklaracji w których ważny jest moment wykonania to mam 5dni.

ps. wybacz, że się tak czepiam, w sytuacji, która nie ma faktycznego znaczenia fabularnego i zbyt dużego wpływu na postacie. Ale wolę ustalić to teraz, niż miałoby się okazać za np. miesiąc, że ktoś przegapi ważną akcje, przez coś podobnego do dzisiejszej sytuacji.
 
deMaus jest offline