Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2011, 10:49   #5
Eyriashka
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 1 Eyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumny
Sileano,

Gdy mówiłam o szybkości chodziło mi o samą historię, a nie o częstość odpisów. Jednak jak już przy tym jesteśmy - zrobiłabym sesję głównie na Gdocu, z checkpointem na forum co jakiś czas (tydzień?). Tu, tak naprawdę, jeśli ktoś miałby jakieś uwagi to zamieniam się w słuch, bo nie mam doświadczenia w prowadzeniu na forum. Jednak na zdrowy rozum - krótkie i częstsze wypowiedzi pozwalają budować dynamizm.

Ruszyłaby we wrześniu - koniec wakacji, sesja poprawkowa, itd.

Ilość osób 3-6, powiedzmy, powyżej 15 roku życia. Tak, będzie krew, ostry język i inne, ale to już każdy może sobie sam ocenić czy wychował się na grach i filmach, gdzie trup się ściele gęsto i go to nie rusza, czy też jest zbyt wrażliwy.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline