Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2011, 20:54   #8
Rahaela
 
Rahaela's Avatar
 
Reputacja: 1 Rahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputację
Jak pisałam w pierwszym poście chce bazować na podręczniku, który zakupiłam.
Szukam graczy, którzy mi to umożliwią i będą działać w realiach jakie zostaną im przedstawione.
Rad jako tako nie szukam bo w świecie siedzę dłużej niż nie jedna "mądra" osoba, grałam we wszystkie jego wariacje i najlepiej podchodzą mi jednak te na PC typu stary poczciwy Chaos Gate, grałam już w Kill-Team na PS3 i w bete dla prasy Space Marine.

Jednak ten świat jest bardzo słabo atrakcyjny dla żeńskich graczy więc zawsze go zaginam i zmieniam po swojemu jeśli mam chętne koleżanki do gry. Wystarczy spojrzeć na moją poprzednią sesje gdzie w Dark Angels połowa Space Marinów była kobietami i tym co grali w mieszanym składzie grało się dobrze. Tym razem nie posuwam się tak daleko, ale mimo to szukam graczy z bardziej otwartym nastawieniem. Gdy się ma kobietę za MG trzeba się nastawić na romanse i flirty nawet podczas zarzynania orków P
 

Ostatnio edytowane przez Rahaela : 07-08-2011 o 21:04.
Rahaela jest offline