Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2011, 15:38   #206
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam ludziska.

Najpierw dane z pierwszego wpisu w sesji.

Cytat:
Dla tych graczy. którzy ukończyli pierwszą część sesji - niezależnie żywi czy też nie - przewidziany jest rozwój postaci.

I teraz:

1. Każdy z graczy może dokonać rozwoju JEDNEGO ATRYBUTU (TYLKO JEDNEGO!) czyli z ATRYBUTU - słabo, może zrobić "Dobrze", (w takiej sytuacji będzie miał jedną cechę wyjątkową a pozostałe dobre) lub też z "Dobrze" może zrobić "WYJĄTKOWO" (w takiej sytuacji będzie miał 2 cechy wyjątkowe i jedną słabą).

2. Może jedną umiejętność którą miał na poziomie "najlepsza" podnieść o 1 do poziomu MISTRZOWSKIEGO. (jest to nowy poziom - wcześniej nie istniejący )

3. Może jedną umiejętność z już posiadanych wyszkolonych podnieść do rangi najlepszej.

4. Może dopisać dwie nowe umiejętności na poziomie posiadanym (tym najniższym).
Teraz link do archiwum z pierwszą częścią sesji, nie będzie potrzebny, ale kto wie:

http://lastinn.info/archiwum-sesji-i...-lowcy-29.html ([Autorski] ŁOWCY)


Link do GG docka

https://docs.google.com/document/d/1...uic/edit?hl=pl

Mój nowy avatarek w nieco większej opcji


A teraz - TAMDARADAM - sesję oficjalnie uważam za otwartą. Za namową mojej żony i kilkoro przyjaciół.



Zasady.

Na początku troszkę o częstotliwości pisania.

Ze względu na moją sytuację zawodową na razie (podkreślam NA RAZIE) porzucamy terminy w sesji. Umawiamy się, że KP uzupełnicie do pierwszego posta.

Czasu nie daję, ale powiedzmy uwińmy się do końca miesiąca

Potem uściślę zasady (zgodnie z RYGOREM) i gra stanie się bardziej zdyscyplinowana.

Wiec, moi drodzy.....

...... powodzenia.




EDIT. Dlaczego zaczynam. Otóż, nie ma sensu czekać. Możemy spokojnie pograć przez ten czas z "doskoku" - bez zobowiązań terminowych. Moja praca to często stukanie po 14 godzin przed monitorem, ale czasami też czekanie na materiały po kilka godzin. I właśnie ten czas spożytkowują na LI.
Także LI jest moją "poranną kawą". Zazwyczaj przyjeżdżam do pracy około godziny wcześniej i budzę się do 8.00 8.30 (to około 30 minut do godziny), a ten czas też służy kreatywnemu ćwiczeniu palców na klawiaturze.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 08-08-2011 o 15:49.
Armiel jest offline