Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2011, 23:18   #30
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Dwie sprawy.

1. Już kilka osób o to pytało. Jeśli chodzi o losy, to losuje Ja, osobiści i przysyłam wam wyniki. Nie to żebym komuś nie ufał czy coś. Potraktujcie to tak: daje te dodatkowe bonusy, nie za sam fakt losowania, ale za to, że sam mogę to zrobić. Nie ma co do tego odstępstw.

2. Tyczy się w zasadzie osób, które są jeszcze w trakcie tworzenia KP lub rozważają dołączenie. Mamy drużynę o sporej wartości bojowej i dobrze, bo czeka was przecież bestia do ubicia. Pamiętajcie jednak, że oprócz tego jest jeszcze śledztwo do przeprowadzenia. Miejscem akcji będzie zarówno miasto Ostermak, jak tudzież dzicz okoliczna i parę innych lokacji, a sporo rzeczy w przygodzie będzie można a nawet trzeba „wygadać”. Tak więc postacie bardziej społeczne, tez będą miały okazje się wykazać i są mile widziane.

Aktualna lista ofiar wygląd już całkiem przyzwoicie, ale wciąż mogę przyjąć ze jedną, max dwie postacie.

dambibi - porywacz zwłok
Ulli - szczurołap
Komtur - ochroniarz
Agape żołnierz
Kymil Kozak kislevski
Makotto Łowca
Aston Gladiator
Luffy Łowca nagród
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 10-08-2011 o 00:09. Powód: Aktualizacja listy
malahaj jest offline