Wątek: Western
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2011, 00:12   #26
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Trochę czasu mi zajęło, ale przemyslałem sobie sprawę Dzikiego Zachodu i ku swojemu zdziwieniu przyznaję Wam rację, to jest bardzo dobry pomysł! Dziki, brutalny, realistyczny do bólu i bez udziwnień.

Za jakis czas, jak wszystko pójdzie dobrze po mojej mysli, to zrobię rekrutację na dynamiczną jednostrzałówkę w klimacie Appaloosa, 3:10 to Yuma, czy Tombstone, żeby zobaczyc co z tego wyjdze. Bez długich postów opartych na przemysleniach i przeżyciach czy namiętnym opisywaniu posta MG, a raczej w wydaniu filmowym, gdzie jak ktos gęby nie otworzy to tylko z zachowania widać co mu we łbie siedzi

W ręce wpadło mi już kilka ciekawych settingów, ale na potrzeby PBF to pewnie uproszczę którys z najciekawszych. Niemniej mechanika będzie ndal odgrywała bardzo ważną rolę podaczas gry. Materiałów i pomysłów mam już aż nadto Chciałbym jednak bardziej zagrać pisząc a mniej pisać o graniu. Tym razem postawę na konkrety w dobrym stylu jak elaboraty i zapięte na ostatni guzik historie postaci.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem