Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2011, 11:46   #5
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Ja witam jako nowy gracz i mam jednocześnie prośbę do cao cao. Mógłbyś zmniejszyć avatar do normalnych rozmiarów? Fatalnie czyta się tekst jeśli połowę strony zajmuje puste miejsce. Pozdro i mam nadzieje ze bedzie sie fajnie grało.

Btw wy to rozgrywacie przez gg? Bo strasznie zamotane czasem te posty

Aha i jeszcze jedno. Skoro stosujemy posty "wielopostaciowe" to może używajmy kolorów dla każdej postaci. Teraz strasznie latwo się pogubić w tym co kto mówi, wiem bo właśnie przeczytałem wszystko z pozycji osoby trzeciej. Ja na swoich sesjach stosowałem takie wlasnie kolory i nie było problemu. Sesja może i wyglądała troche "cukierkowo" czasami ale wszystko było czytelne. Jakby ktoś był zainteresowany jak to wyglada to dam linki na pw (bo to na innym forum jest)
 

Ostatnio edytowane przez Radioaktywny : 10-08-2011 o 12:09.
Radioaktywny jest offline