Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 01:04   #199
Kivan
 
Kivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Kivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znany
Wszystko da się zrobić, nie załamuj się od razu Musisz poczytać trochę jak inni grają z tego się dużo można nauczyć, ja też nie mam talentu pisarskiego i często, gęsto weny brak lub zwyczajnie ciężko mi się pisze czasem, bo tak ogólnie to gram dla fajnych historii przede wszystkim, a nie dla tego, że jestem z zamiłowania literatem(moje teksty nawet nie stały obok literatury ) i mimo to jakoś mi to idzie.

Popatrzysz trochę jak inni grają, zgłosisz się do rekrutacji i napiszesz czy MG przyjmuje początkujących, możesz pytań zadawać do woli – większość tutaj to w porządku ludzie i na pewno pomogą. Zresztą grałeś już w RPG-i jak mówiłeś, więc powinieneś szybko ogarnąć.

Praktyki trochę będziesz miał to się wyrobisz. Ja na przykład nigdy nie grałem w RPG na żywo, a zaczynałem od gier przeglądarkowych gdzie opis mojej postaci miał trzy linijki tekstu .
 
Kivan jest offline