Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 11:17   #45
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Raport Strażnika nr 4.

Tom Atos przebywa na urlopie, więc jego Alan Mello jest pod moją kontrolą do powrotu Toma
Bogdan ma awarię komputera - na razie też przechodzi na autopilota -ale gdyby to się przedłużyło, cóż .... GEHENNA jest nieubłagana.

Mimo mojego poślizgu czasowego z postem termin nadal wyznaczam na PIĄTEK do godziny 21.00.

Hja nie dostaje upomnienia ze spóźnieniem się z postem (sprawa zgłoszona) , ale na przyszłość bardzo bym Was prosił trzymania się tej godziny 21.00 co pozwoli mi odpiski zamieszczac jeszcze w piątek. Nie zawsze potem mam czas w weekend.

Moim skromnym zdanie czas 7 dni to aż nadto, aby wrzucić post w terminie szczególnie, ze nie mają one być długie, tylko konkretne, z konkretnymi decyzjami i deklaracjami Waszych postaci. Proszę nie odkładać wrzucania postów na ostatni wieczór, w miarę możliwości.

To chyba tyle.

Co do następnych postów. Deklaracje na PW, GG lub GG docku.

Przypominam Wam, ze mam teraz więcej pracy, więc też prosiłbym o nie odkładanie konsultacji na ostatnią chwilę bo nie zawsze będę dostępny. W ty przypadku można podejmować się próby pisania postów deklaracyjnych lub współtworzenia historii i świata gry. Po porstu.


Pozdrawiam i dziękuję za świetne posty w tej kolejce Jesteście rewelacyjni. Każdy z Was.

Aż zal będzie zabijać Waszych bohaterów
 
Armiel jest offline