Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 21:47   #102
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
2. Posty piszemy w trybie 7 dni gracze i 1-3 dni ja. Jeden post w kolejce na gracza - chyba że pozwolę inaczej.
Jeśli ktoś musi opuścić kolejkę - proszę o możliwie szybką informację. Nie wprowadzam rygoru czy dyscypliny. Sami mamy się dobrze bawić. A jak się bawimy to piszemy. Jak się nie bawimy - nie piszemy. Jak nie piszemy w końcu podejmę jakąś decyzję.

A jak ma to teraz rozumieć. 2 posty w terminie wyznaczonym na odpisanie?

Nie bawimy się? Sesja się nie podoba? Męczymy się z nią? Nie ma klimatu?

Zasad nie było wiele, nie chciałem wprowadzać sztucznej dyscypliny, zakładając, że będziemy pisać, jak sesja nas zaciekawi.

Czekam do jutra rana na brakujące posty i robię odpiskę.

Z Gg docka wiem, ze Sileana miała gdzieś wyjechać, czy coś takiego. Ale oficjalnego zgłoszenia o braku postów od Marrrta i Eleanor nie miałem.

Powiedzcie mi szczerze, jak to ma rozumieć? Bo jestem człowiekiem, który ceni sobie szczerość. Jeśli coś w sesji nie gra, klimat rozminął się z oczekiwaniem, cokolwiek - piszcie śmiało w komentarzach lub na PW. Ale piszcie.

Brak postów w terminie uznaję za coś niedobrego, coś, co bardzo mocno mi doskwiera szczerze mówiąc. Proszę o wyjaśnienia.

Dziękuję.

EDIT: To tylko takie moje biadolenie Mam nadzieję, że sesja jednak się Wam podoba, a brak postów wynika z zupełnie innych powodów.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 14-08-2011 o 00:00.
Armiel jest offline