Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2011, 00:44   #103
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Sesja się podoba. Serio, serio Shrek.

Nie dałem posta ni info o nieobecności, bo... no właściwie sam nie wiem. Co do info o nieobecności to dlatego, że sądziłem, że zdarzę. W tej sprawie apelowałbym o zrobienie terminu bardziej naturalnego, czyli do końca soboty, a nie do konkretnej godziny.
Co do posta... heh... no co tu dużo mówić. Nawaliłem <kaja się>. To może być trochę wina doca, którego nie potrafię traktować jak narzędzie i za każdym razem muszę się pracochłonnie wczuwać. Wiem jednak, że pisałem się na niego świadomie i to kwestia którą muszę sam ze sobą przewalczyć.

Post pojawi się jutro w godzinach południowych. Deklaracje co do poczynania postaci będą niezmienne w stosunku do tych zawartych w docu.

Jeszcze raz Armielu sorry za niesmak jaki zrobiło niepojawienie się posta. Głupio mi.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline