Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2011, 01:34   #104
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Spoko. Co do godzin i terminów. Już to pisałem.
21.00 oznacza że po tej godzinie siadam do odpiski.

Nie pojawienie się postów graczy w określonym terminie jest przy moich sesjach bardzo niedobre. Ponieważ, na przykładzie Ciemności... nie daję posta dzisiaj, dzieńw niedzielę raczej nie popiszę bo zajmuję się dziećmi, domem, zatem muszę siadać w niedzielę wieczorem... a tutaj, niespodzianka. To czas na inną sesję.Na MISTERIUM. Ups. Czy przez spóźnionych graczy w sesji CIEMNOŚĆ mają czekać zdyscyplinowani z MISTERIUM. Nie. Więc siadam i piszę do Misterium. Zatem post do CIEMNOŚCI pojawia się w poniedziałek.I znów niespodzianka dla mnie jako MG. Bo termin następnej kolejki sie przesuwa i wchodzi na inną sesję, którą prowadzę.

Tak że proszę zrozumcie mnie, ze brak możliwości odpisania w wyznaczonym terminie pociąga jak dla mnie skomplikowane działania w innych sesjach, rozwala cały mój harmonogram. A tego bardzo nie lubię, szczególnie teraz, kiedy mam mniej czasu na pisanie na LI.

Dlatego - na przyszłość - jak piszę do określonej godziny, to nie robię tego z kaprysu. Każde przesunięcie terminu odpisywania przeze mnie w moich sesjach powoduje spore perturbacje w innych moich sesjach. To tyle.
 
Armiel jest offline