Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 08:28   #57
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam,

dostałem i zaakceptowałem karty od następujących postaci (wylistowanych zgodnie z kolejnością przysyłania):

Stalowy
Komiko
pteroslaw
MadWolf
Arvelus
Sirion
Seachmall
Darth
Zell


Zgodnie w przewidzianą opcją potencjalnego przedłużenia rekrutacji o dobę, chciałbym ją przedłużyć dla następujących graczy o dobę ze względu na ich heretycką stronę i trudności z dołączeniem po rozpoczęciu sesji:

Witch Elf
Fearqin
Caine
necron1ileśtam


Decyduję się na to także dlatego, że Witch Elf znam jako doskonałą MG właśnie z sesji 40k, a Fearqina chyba wszyscy znacie... pewnie lepiej niż ja.
Skoro zaś przedłużamy dla nich, to dlaczego nie dla Caine'a i necrona? Nie znam ich, co oznacza, że mogą być świetnymi graczami. Albo może necrona już nie znam, ale pewno poznam na powrót.

Dla uspokojenia tłumu, wyróżnienia za karty postaci:

Najlepsza karta overall (subiektywne kryterium): Zell
Najciekawszy pomysł: Komiko/Seachmall/Sirion
Najtreściwsza karta: Stalowy
Najlepszy debiut: Arvelus
Najzgodniejsza z kanonem karta: pteroslaw
Najbardziej osadzona w militarnie wiarygodnym uniwersum postać: Darth
Zdolność przedstawienia charakteru i postaci jednym zdaniem: MadWolf

O kimś zapomniałem? Nie... To powinno uspokoić wściekły mob na 24 godziny...

Ponadto, mam już dwóch kandydatów, którzy zdeklarowali, że ze względów różnych nie wezmą teraz udziału w sesji, jednak jak najbardziej zainteresowani są dołączeniem później po stronie Imperialnej. Wyczekuję tego dnia, bowiem obaj są świetnymi, może nawet w momentach przebłysku geniuszu lepszymi ode mnie graczami.

Pozdrawiam i błagam o wybaczenie
kreseczka i dwójeczka i kreseczka

Prosiłbym uprzejmie Moderaturę o przeniesienie rekrutacji do archiwum dnia dzisiejszego po godzinie 23.59, aby wszyscy mogli zapoznać się z powyższym komunikatem.

EDIT:

Gdyby ktoś tęsknił, będę dzisiaj dopiero po godzinie 21.00. Wiecie... deadline...
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline