Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 21:35   #7
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Najpewniej jutro wczesnym popołudniem oczekujcie wątku sesyjnego z odpisami. Niech Imperator ma nad Waszymi wszystkimi postaciami litość, bo ja jej mieć nie będę.

Również na godzinach oczekujcie update'u systemu Albitern. Dorwałem się do źródeł i są tam o dwa Hive Worldy więcej, jakie to poprawki wprowadzę. Grafiki nie ulegną zmianę, więc można snuć teorie...

EDIT:

Zamiana treściwych, ale skrótowych notatek na opis planet może potrwać. Wykonam, przejrzę, poprawię stylistykę i wykonam odpis, drodzy gracze. ETA 3,5 hours.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!

Ostatnio edytowane przez -2- : 19-08-2011 o 12:11.
-2- jest offline