Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2011, 01:18   #20
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Tank Mammoth Mk. III

Maszynka z gry (a jakże!) Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Co w tym czołgu wyjątkowego? No cóż, ma gruby pancerz, podwójne działko i wyrzutnie rakiet strącające samoloty, ale rażące również piechurów czy pojazdy naziemne. Jakoś tak sobie upodobałem tą serię ostatnio, ale żadna inna giwera/ostrze/maszyna/itp. nie przychodzi mi do głowy. Ale zajmijmy się technikaliami tego potwora.
Czołg posiada wspominane wcześniej, dwa działka 150 mm. Ale jakże marnie wygląda to działko, kiedy na drodze staje nam mech Avatar (ten będzie kolejny do ostrzału już wkrótce) organizacji NOD. Wtedy udoskonalamy nasz czołg o dwa działa strumieniowe, potocznie zwanymi railgunami. Do wszystkiego dochodzą dwie wyrzutnie rakiet 4.75-insch. Robi wrażenie, szczególnie z railgunami które po prostu sieją popłoch wśród piechoty i wojskach pancernych.
Czołg ten był używany we wszystkich Wojnach o Tyberim i przechodził różne modernizacje, przeze mnie omawiany jest ten z wojny numer trzy.

Wizerunki:

Czołg z działkami konwencjonalnymi


Czołg z działkami strumieniowymi

Inne informacje oraz wizerunki: Mammoth Mk. III - EVA Database - Command & Conquer 4, Red Alert 3, Zero Hour and more
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline