Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2006, 19:52   #2
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Znalazłam jeszcze parę kffiatków, oto one:

Przy studni spotkał dwie młode urodziwe kobiety które dyskretnie spoglądały w strone pół-elfa gdy ten napełniał bukłak zimną wodą. Bast postanowił nie marnować okazji i podszedł do kobiet z zamiarem zapoznania się z nimi, może tu jeszcze wróci... (Bast)

Wychodząc ze sklepu zauważyłem jak Bast znowu podrywa jakieś kobiety. Przechodząc koło niego i napełniając bukłaki wodą pod nosem powiedziałem: -Zboczeniec (Nathiel)

- Spokojnie, jednen z drugim, znaczy się, panem strażnikiem - rzekła. (Fosht'ka)

Weź to..-wskazała palcem na broń zagradzającą przejście.
-Jeszcze kogoś skaleczysz. - dodała, a na jej twarzy pojawił się drwiący uśmiech. (Phaere do strażnika)

A po co się pchać farmerom do sypialni? - zdziwiła się do Anzelma. - Tu gdzieś na pewno jest jakiś spichlerz z siankiem czy słomą. Pan robol nie musi o nas wiedzieć do rana, rano z resztą też nie. (Fosht'ka)

"No cóż trzeba będzie znieść wszytkie nie wygody, choć pomysł z noclegiem u farmerów nie jest w cale taki zły, w sumie mógłbym zostać w tym mieście, coś ciekawego do roboty bym se znalazł a i dziewczyn są całkiem, całkiem" uśmiechnął się na tą myśl. - (erotoman Bast)


Uwielbiam naszą sesję, wypisywałam to z łezką w oku. To już 9 miesięcy. Ciekawe, co się z tego urodzi .
 
Ribesium jest offline