Wątek: Bitwy Mieczy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2006, 19:59   #2
Van
 
Van's Avatar
 
Reputacja: 1 Van ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputację
Krdik

Z karawany wyszedł niski osobnik z długą zaplecioną w warkocze brodą. Jego twarz była łatwo rozpoznawalna, ponieważ przecinała ją blizna pod lewym okiem. Jako broni używał toporu, a za osłonę służyła mu tarcza i zbroja łuskowa. Na plecach miał również przewieszony krótki łuk i kołczan ze strzałami.
- Cholera, to wszystko wydaje się strasznie dziwne, no ale co mnie to obchodzi, jeżeli będzie za to cholerne zadanie przyzwoita nagroda, to nie mam nic do stracenia. - rzekł krasnolud do swoich "przyszłych towarzyszy", chcąc przerwać niezręczną ciszę.
- No, to może się przedstawimy, jestem Krdik, Krdik Ungart, ale zwracajcie się do mnie po imieniu. No a wy jak się nazywacie ? - zapytał i przeleciał po wszystkich ciekawym wzrokiem. Następnie położył dłoń na trzonku swojego toporu. - A tak w ogóle, to mam nadzieję, że w tym "Kle smoka" podają dobre piwo - dodał i uśmiechnął się.
 
Van jest offline