Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2011, 16:38   #47
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Raport Strażnika nr 5.

Wszystkim skazanym dziękuje za nienaganne sprawowanie i składanie własnych raportów (w wieziennej gwarze zwanych postami) na czas.

Z ogłoszeń na najbliższy czas.

Termin kolejnego raportu - standardowo do godziny 21.00 w najbliższy piątek.

Niektórzy z Was otrzymają dzisiaj jeszcze pewne informacje na PW co powinno znaleźć się w ich postach - oczywiście będą to jedynie sugestie.

Więzień Raina Stars - proszę na przyszłość odnosić się do zawartości posta Strażnika. Kończył on się spotkaniem z Jacko, które to spotkanie w Twoim poście hja się nie pojawiło wcale. Zatem zedytowałem wcześniejszy mój post kasując końcówkę odpowiedzi dla Rainy Stars (ze daniem - Masz towar? - wypowiedzianym przez Jacko.). Uznajemy, ze do tego spotkania jeszcze nie doszło. Niemniej jednak Twój post bardzo mi się spodobał By nie było, że marudzę.

Informuję że skończyliśmy "rozbiegówkę" sesji. Czas, który był poświęcony w całości na "złapanie klimatu".

Ogólnie - powiem tylko - tak trzymać ludziska!

Oznajmiam też, że w tej sesji daję postaci Bogdana jeszcze 2 kolejki na powrót do gry. Nie mając pewności, czy bohater wróci, czy nie muszę wstrzymywać pewne wątki - a z kolei nie chcę ich przypisywać do NPCa, nie mając pewności czy Bogdan się upora z awarią w określony czas. Jeśli mu się nie uda w 2 kolejne kolejki wrócić - "Dębowy" - ku mojemu żalowi - odpadnie z gry. Z góry Bogdan przepraszam gdyby do tego doszło.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline