Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2011, 22:36   #37
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
1. Taktyka - "walka to nie zajęcie dla kobiet" Powiedział pewien anonim. Klara zgadza się z tym w 100%. Zwykle stroni od miecza, służąc raczej po walce jako opieka, gojąc rany i takie tam. Nie można jednak powiedzieć, że nie potrafi walczyć. W razie ostateczności będzie się starała głównie bronić i skontrować, naprowadzając przeciwnika pod ostrze któregoś z towarzyszy.
W tym wypadku skupia się bardziej na samej Bestii, chcąc ją poobserwować, poznać jakieś jej nawyki albo sam sposób pożywiania się i zachowanie.

2. Ekwipunek - Klara ze zbrojowni zabiera jedynie lekki pancerz bez hełmu. Oprócz tego drobne zapasy, dwa stroje wizytowe i przeciwdeszczowy płaszcz podróżny. Najważniejsze są jednak zapasy opatrunków bandazy wysuszonych ziół i wszelkiego rodzaju ekwipunek lekarski.

3. Wnerwik miło mi poznać kolegę studenta, który ma tego samego promotora

4. Mam taką małą sugestię. Może napiszemy zdanie lub dwa o naszych postaciach, żeby łatwiej było nam odgrywać siebie nawzajem. Postarałem się to zrobić w moim wpisie, ale jak będzie potrzeba to zrobię rys psychologiczny.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline