Wątek: Gra słowna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2011, 18:44   #67
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Astra-Antimodes

Antimodes-Mag Białych Szat, przyjaciel Par-Saliana. Podróżował po Krynnie i opowiadał potem Par-Salianowi, czego się dowiedział (szpieg jeden; to był prywatny komentarz). Podczas jednej takiej podróży za sprawą pewnej uroczej acz upartej młodej damy został zmuszony do rozmowy z sześciolatkiem, który... nie, to za bardzo Antimodesa nie dotyczy, więc do rzeczy. Kilkanaście lat później, tuż po Próbie młodzieńca, który wyrósł z tego sześciolatka Antimodes kompletnie się zdziwił i przeraził jej przebiegiem (zwłaszcza że sfinansował dzieciakowi studia magiczne). To dzięki niemu zaczęła się kariera niejakiego Raistlina Majere (po co ja to piszę, pewnie i tak nie kojarzycie tego nazwiska).

OK, to tyle o nim wiem. Może być?
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem