Wątek: IE i JA :)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2004, 01:14   #3
mavg
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
wiesz sol powiem szczeże czy uzywanie nakładki na IE czy czystegi IE to jest dla mnie to samo z prostej przyczyny gdyz podw zgledem bezpieczeństw/ funkcjonalnosci /architektury pozostaj to nadal IE .. jak wiesz Sol.. u mnie nie ma prawa cos nie działać .. tak problem pojawił sie nie z tym że badziew ten nie działał ale jego funkcjonalnosć nie spełniła moich oczekiwań a wiesz że pierdołek typu MYIE nie stosuje ze wzgledu na porzeranie zasobów systemowych i śmiecenie systemu ,pomimo że nakładki tego typu pozwalaja rozszezyc funkcje przeglądarki podstawowe problemy moga pozostac .ponadto większoć funkcji nakładek można samemu zrobić edytujac rejestr i ustawienia dla browsera (mniejsza o szczegóły) wiec poco instalowac jeszcze jakiś śmiecie.. FireFox ma jedną wade ale jest ona bardziej uzależniona od samego OS niz od browsera chociaż uwazam że wiekszoś userów nawet nie odczuło by tego albo nie zwróciło nawet na to uwagii ..jest to zwiekszone zuzycie RAMU ale tak jak pisałem jet to uzależnione od OSa konkretnie od windy sama przeglądarka miodzio ,zero bzdetów ,czysty interfejs niesamowita szybkość działania

p.s. no wiem sol.. ale ja czasami musze