Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 11:11   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ha, ha, ha, aleśmy się ubawili... Po pachy wręcz. ^^


Cytat:
Napisał Parrot Zobacz post
Itemy, których z reguły się używa. Jeśli tak bardzo chcesz, wypisuj majtki i pończochy.
Co znaczy "z reguły używa"? Mogę mieć cztery miecze i dwie kusze oraz trzy zbroje, bo z reguły używam tylko jednej zbroi i jednego miecza, a resztę noszę w plecaku? Czy zestaw wytrychów u łotrzyka liczy się jako przedmiot czy nie? Skoro posiłkujesz się WoW'em to co z zestawami (set'ami)? Liczone jako jeden czy jako kilka? Bo jako jeden to potrzebuję jeden przedmiot - "Wszystko Co Potrzebuje Moja Postać Set"


Cytat:
Napisał Parrot Zobacz post
No, są objaśnienia, czym zajmuje się dany typ magii.
Jednak nie ma objaśnień co rozumiesz przez umiejętności... i jak szczegółowe mają one być. Czy chcąc walczyć i mieczem i nożem mam wybrać dwie umiejętności (walka nożem i walka mieczem) czy wystarcza jedna (walka bronią białą)...


Piszesz, że nie chcesz kart na "odwal się", ale nie dajesz możliwości napisania karty porządnie. A odpowiedź też jest raczej niższych lotów niż wyższych (tak na marginesie); ale Twoja wola.
 
Aschaar jest offline