Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 15:13   #12
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Polska wersja pasuje mi znacznie bardziej. Nawet pomijając, że prawdopodobnie wymawia się tak samo : )
Mówisz, masz!

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Mamy jakiś doc by nie robić kilkulunijkowca?
Obie strony konfliktu niniejszym dostały Doc'i, narzędzia dość kluczowe, ale jak mniemam chcesz kontaktu z MG... toteż powtarzam, tak dobry doc jak i GG. Posty są początkowo rozruchowe, liczę, że łatwo wybrnąć z dylematu jednolinijkowca ponieważ nie obciążając ogromem akcji stwarzam, wydaje mi się, opcję przedstawienia postaci i dawniejszej lub bliższej przeszłości. Nie dotyczy to oczywiście graczy Chaosu o których aż ciężko powiedzieć, żeby byli sojusznikami.

Cytat:
Napisał Witch Elf Zobacz post
Ja się chciałam przywitać, życzyć dobrej zabawy!
p.s Co tak mało chaosytów? :>
Liczyłem, że jeszcze Fearqin zrobi Khornitę - wtedy mielibyśmy komplet Bogów i jeszcze czempiona mojego ulubionego Legionu z Chaosu Niepodzielnego (czy może raczej Niewiernego?). Niestety, nie miał czasu, ale liczę, że jeszcze kiedyś mu poprowadzę/z nim zagram. Szkoda, tym niemniej cieszę się z obecności każdego graczy.

Teraz mam pytanie do bardziej ode mnie doświadczonych użytkowników LastInn:

Pomęczyłem się już trochę z tematem materiałów, gdzie próbuję uzupełnić system gwiezdny Albitern. Jakiś czas temu do części, która już widzicie, wrzuciłem całokształt - wszystkie planety z opisem, dopisane księżyce oraz główne produkty eksportu wraz z nazwiskami gubernatorów.

Kliknięcie przycisku "Zapisz" przy edycji usuwało CAŁOŚĆ posta. Ja wolno uczę się na błędach. Dlatego dzisiaj po odtworzeniu danych spotkało mnie to samo. Jedyne o czym zdołałem pomyśleć wcześniej w przebłysku geniuszu, to zapisanie tych danych, które obecnie tam figurują.

Przyznaję, że brak zaufania do systemu forum mnie lekko niepokoi i jeżeli któreś z Was wie, o co chodzi, byłbym wdzięczny za informację. Skok ciśnienia za każdym razem, gdy edytuję (choć teraz będę wiedział, aby WSZYSTKO zapisywać na dysku), nie jest do końca tym czego bym oczekiwał na przyszłość.

Z innych ogłoszeń: do końca tygodnia zostaną zaktualizowane materiały do sesji w kolejności: układ planetarny, regimenty Gwardii, flota Imperium, Furiacor, renegacka flota. Z oczywistych względów obie strony będą miały dostęp tylko do układu planetarnego, choć informacje zdobyć będzie można na różne sposoby.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline