Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 16:44   #8
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Coś na temat długości elaboratów znaczy postów?
Och, czyżby aż taki zaszczyt mnie kopnął i sam Aschaar ma zamiar zagrać? odpowiadając z kolei na pytanie:
długość postów będzie... różna :PP wiem, że brzmi to dziko, jednak co mam innego powiedzieć?. Z reguły gracze piszą długie posty, jeśli do tego dochodzą jeszcze odgrywane gdzieś z boku dialogi/walka itp. to wychodzą naprawdę wielkie molochy.
Ogólnie więc, im więcej, tym chyba lepiej (oczywiście bez wielkiego lania wody) z drugiej zaś strony na "ledwie" parozdaniowe posty raczej miejsca nie ma, po prostu trzeba znaleźć owy złoty środek, czasem posty mogą być krótsze, czasem dłuższe... taka pokrętna odpowiedź ujdzie?.

ImperatorK przetłumacz jedynie to co dotyczy twojej wybranej klasy po polskiemu, nikt ci przecież nie karze całego podręcznika... a tak bardziej serio, to dopuszczam.... eeee... właściwie wszystkie oficjalne podręczniki, i te po angielsku też. Choć za ToB nie przepadam, te wszystkie manewry i podobne temu tałatajstwa jakoś mi nie podchodzą... :P Odnośnie EPP to wszystko do uzgodnienia ze mną (patrz, przykład poniżej)

Ajas(ku) no właśnie... wampir niestety niestety ale odpada (nie bij) no chyba, że jakimś genialnym sposobem nie byłby tak do końca ZUY?.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline