Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2011, 07:21   #1215
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Obce - odpisałem w GD.

Post dla Carn został wzbogacony o jeszcze jedną scenę, zostały jeszcze dwie - wstawię jak będzie całość. Z racji sporych problemów w pracy wyrabiam teraz sporo nadgodzin - jak zatem przybywam do domu to jestem bardzo zmęczony i to się niestety odbija na prędkości pisania. Dochodzą do tego też studenckie obowiązki.

Za zwłokę przepraszam, ten stan rzeczy w pracy potrwa na pewno do września.

Oczywiście, Wasze dwa tygodnie liczą się od momentu kiedy kończę wstawianie.


EDYCJA:
Doskonalenie umiejętności to także techniki. I tak - wcale nie będzie to częste. Po prostu próbuję określić, jak częste. Mechanizm na to nie jest taki znowu rzadki. Sam mam przykłady kilkunastu szkół roninów, z samej tylko Drogi Wilka. Zastanawiam się ile ludzi tworzyło techniki w ciągu millenium istnienia Rokuganu, by nie przeholować z ich ilością w przygodzie.

Tak czy inaczej - dobrze rozumiem Twój punkt widzenia - jest sensowny i kanoniczny.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 23-08-2011 o 07:24. Powód: odpowiedź dla Abiego (choć nie tylko dla niego)
Tammo jest offline