Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2011, 22:24   #510
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cóż... tym gorzej dla Houruna


W docu wrzuciłam tupot małych stóp Gdy dopiszę część dla baltazara, wrzucę całość na forum. Niestety zgubiłam gdzieś zamierzony obrazek matki Sorg... ech... a był taki nieprzyzwoity.... Musicie się zadowolić tym co jest, niestety.

Przed sobą macie Leilę - nieokreślonego strojem zawodu - dwóch zbrojnych i dwóch magów, stojących kilka kroków za nią. Leila mówi cały czas w elfim, więc kto nie zna ten nie rozumie.

Mapka jest orientacyjna; Sorg i najemnicy na pewno są w drzwiach/korytarzu, reszta może rozstawić się dowolnie. Laurego dałam najbliżej kolumny ze względu na jego badawcze zapędy. Ze złotej sali nadal dobiegają inkantacje, nie widać Sticka ani nikogo pathoxowatego.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 23-08-2011 o 22:32.
Sayane jest offline