Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2011, 23:43   #21
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
Udanej zabawy w takim razie =)

Moi mili, przedłużam czas na posty do niedzieli, bo organizacyjne sprawy ludzkiego życia mnie przygniotły (pomagam przy organizacji pewnego wydarzenia, rzekomo masowego, i wiele ciekawych rzeczy wyskoczyło, które musiałam załatwiać na wczoraj. np wiedzieliście, że organizując imprezę więęększą należy mieć dwa radiowozy, w jednym dwójkę niebieskich z drogówki, w drugim dwójkę niebieskich z prewencji? a najlepsze, że większość uczestników tej imprezy to istoty czworonożne ), a obiecałam paru osobom wymienione w poście informacje z teczek (jeśli ktoś jeszcze chce, proszę dać znać, bo to nie są tajne dokumenty, skoro każda postać je dostała, to można mnie pytać o to i owo w związku z tymi papierkami). Mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Wynagrodzę zwłokę. I nie, nie zwłokami (ahaha, mój zmęczony mózg produkuje jeszcze gorsze żarty niż zwykle. wybaczcie)
 
__________________
Ich will - ich will eure Phantasie
Ich will - ich will eure Energie
Crys jest offline