Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2011, 19:35   #33
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Kaworu

ad.1 Ano
ad.2 Hmmm... :P
ad.3 może...
ad.4 - / -



A bardziej serio... zaczniemy od tego, że strasznie długo cię na Li nie było/nie brałeś udziału w sesjach. W chwili obecnej macie wakacje, nie jest to więc raczej chwilowy podryw/ochota/nazwij jak chcesz, uwarunkowana właśnie wolnym czasem?. Później zaś, gdy znowu będzie wycisk w szkole "puf" i znikniesz?. Choć to wszystko tylko moje gdybanie w sumie...

Z drugiej zaś strony... sam dobrze wiesz jak to z tobą było. Tworzysz strasznie pokręcone, jeśli nie wręcz i czasem...porypane postacie, które owszem, często napędzają sesje, dostarczają "wrażeń" zarówno BG jak i MG, jednak... no są przebarwione no, często też głupiutkie, naiwne, itd. itp.

Wszelkie klasy związane z bóstwami więc zdecydowanie odpadają.

Ogólnie więc biorąc, sama nie wiem... spróbuj mnie przekonać do jakiejś całkiem zwyczajowej postaci, zobaczymy co z tego wyniknie, i nie bierz tego wszystkiego tak bardzo osobiście co tu naklepałam

Qumi wszystkiego będzie po trochu... miasta, lasy/dzicz co tam chcecie, znajdą się również i jakieś "lochy". I jak tam pomysł nr.2 na postać?.

Rahaela ojjjjjjjjjj szkoda
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline