Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2011, 19:52   #51
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Zaraz, zaraz... Kto tu był od opisów?
Ah tak!

Spróbuj uderzyć do Johna5 lub Lilith, lecz nie mogę zagwarantować, iż dalej są chętni pomóc bądź mają na to czas.

Ochotników na poddanie się szkoleniu pod okiem któregoś z Mistrzów, jak sam widzisz, jest niewielu. Z tego też powodu nie utrzymuję listy aktywnych Mistrzów.
Mijałoby się z celem ciągłe wypytywanie ich wtedy, kiedy nie ma komu skorzystać z ich usług.

Niemniej nie zaszkodzi napisać do nich na PW i porozmawiać na temat ewentualnej pomocy.

Jeśli jednak, z jakiegoś powodu, nie pomogą, to napisz do mnie. Może akurat będę w stanie coś zdziałać.

Swego czasu, kiedy to kipiałem wolnym czasem, nie zdając sobie z tego sprawy, coś potrafiłem wykrzesać w kwestii opisów.


Edit:

Naturalnie, jeśli ktokolwiek miałby ochotę coś poprawić w swym warsztacie, zapraszam do pisania w tym temacie.
Zobaczymy co da się zrobić

Ze względu na niską aktywność owego wątku, jeśli nie zauważę zamieszczonego posta, walcie do mnie na PW lub do któregoś z Mistrzów.
Postaramy się jakoś pomóc.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 26-08-2011 o 19:57.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem