Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2011, 21:44   #26
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
W każdym lojaliście, który wpadnie na pomysł wykorzystywania wiedzy o złych do widzenia przeszłości może czaić się dar psioniki. Niech spodziewa się konsekwencji. Tych, gdzie Inkwizycja może dostarczyć już tylko litościwą egzekucję.

Złych dotyczy mniej więcej to samo... ale z Mrocznymi Bogami, niechcianymi darami i ceną, jaką przyjdzie za to zapłacić.

Post jutro wieczorem, niby przed zakończeniem tej kolejki. Powoli ten pociąg wydajnościowo się rozpędza - gdybym był dzisiaj dzień cały, pewnie przed końcem kolejki bym to wrzucił, ale nie bardzo byłem w stanie dokończyć odpisów, jutrzejszym wczesnym popołudniem też mnie nie ma. Potraktujcie, że na razie wszystko jest according to schedule... A od następnego tygodnia... Zależy od Was.

Pozdrawiam
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline